Kto sme?

V našej dielničke na Liptove graficky tvoríme, sublimujeme, gravírujeme ale tiež si nájdeme čas na kávičku so zákazníkmi a priateľmi . Začínali sme pred 10 rokmi potlačou na hrnčeky a dnes máme v ponuke viac ako 25 rôznych výrobkov s osobným venovaním či povzbudzujúcimi citátmi.

Okrem výrobkov s osobným venovaním máme v ponuke hlavne výrobky s biblickými citátmi. Možno si položíte otázku prečo? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Ja a moja rodinka veríme v Boha a veríme Bohu. Robiť túto prácu je teda zároveň aj poslaním šíriť evanjelium medzi ľudí, pretože aj z vlastnej skúsenosti viem, že“… Božie slovo je živé a účinné, ostrejšie ako akýkoľvek dvojsečný meč. Preniká až po oddelenie duše od ducha a kĺbov od špiku a rozsudzuje túžby a úmysly srdca.A ešte pridám jeden môj osobný verš, ktorý ma v živote a aj v mojej práci velmi povzbudzuje.” (Hebr.4,12)  “Boh nás potešuje v každom našom súžení, aby sme aj my mohli potešovať tých, čo sú v akomkoľvek súžení, a to útechou, ktorou aj nás Boh potešil.” (2Kor 1,4)

Som za túto prácu veľmi vďačná a aj keď sú náročnejšie dni, snažím sa aj cez toto poslanie vnímať, že moja práca má hlbší význam. Každý z nás v živote potrebuje slovo povzbudenia, mať pocit, že  na neho niekto myslí.